| InYourPants a întrebat:

Ce parere aveti despre copiii astia care au citit 2-3 carti de ''educatie financiara'' si au vandut un adidas pe OLX si acum iau in deradere oamenii care au loc de munca de 8 ore?

Răspuns Câştigător
| troleibuz a răspuns:

Sunt lipsiti de simtul realitatii, de experienta de viata si de munca.

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Isi inchipuie ca le stiu pe toate probabil. Nici eu nu imi castig existenta din 8 ore de munca dar nu vad nici o problema cu asta, fiecare metoda cu avantajele si dezavantajele ei. Eu am luni cand nu castig nimic, cei cu 8 ore de munca au un venit constant indiferenta cum merge firma.

| troleibuz a răspuns (pentru Dismally):

In ce domeniu activezi si de cati ani? Daca nu te superi ca intreb.

| Dismally a răspuns (pentru troleibuz):

Prefer sa nu spun.

| xerxes1 a răspuns:

Sunt vizionari.O sa fie sefii tai mai tarziu.Ei stiu ca banii se pot face si in alt fel.

| Cheo0S a răspuns:

Nu am cunoscut pe nimeni in acest fel.