| sillvana a întrebat:

Ce parere aveti despre coreence? eu vreau sa fac liceeul in coreea de sud, credeti ca se merita?

2 răspunsuri:
| CrazyDiddi a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci pentru ca este o idee grozava si in primul rand este pentru tine si tu trebuie sa ai ceea ce ti se cuvinehappy eu ti-as spune sa incerci pentru ca poti avea multe avantaje si chiar poti gasi o slujba acolo.dar te avertizez ca poti ramane repetenta daca nu stii limba sad verisoara mea a plecat in Italia si a ramas repetenta.bine dar la cata minte are ea nu ma mirlaughing bafta si sper sa ai parte de experiente nemaipomenitehappy

| CrazyDiddi a răspuns:

Plz funditabig grinbig grin