| AnastasiaIacov a întrebat:

Ce parere aveti despre machedoni? Femeile machedoance & barbatii machedoni?

Răspuns Câştigător
| Șurubelniță a răspuns:

Ambiţioși și descurcăreţi. Mi se pare și o conunitate foarte unită care se ajută între ei.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt zgarciti!
Cel putin, asa sunt cei pe care eu i-am cunoscut pe aici.
fac tot timpul economii si nu cheltuiesc nici un dolar pe ei, preferand sa se imbrace de la SH si sa manance foarte modest, ca sa stranga bani pentru case, sau investitii.

| christine99 a răspuns:

Sunt un fel de greci, cred. Nu am auzit chestii rele despre ei, au dansuri si costume misto.