| lavinia_9736 a întrebat:

Ce parere aveti despre o persoana care minte, si dupa ce se afla adevarul, inca continua sa minta chiar daca este constienta ca iar fa suferi consecinte.Genu de persoana care isi face rau si face rau si celorlalti mintinduii.Credeti ca se poate ori odata? Va inceta cu minciunile si isi va putea relua viata si incredereea in ceilalti si ceilalti fata de acea persoana.Credeti increderea pierduta intr'o persoana se mai poate recapata? Am auzit tot felul de discutii, gen, in timp se poate, sau aceea persoana sa dovedeasca ca nu minte tot timpu si sa fie fixa pe ceea ce zice.Va rog pareri, Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Pai daca minte si minte, cum poti sa mai ai incredere in acea persoana? oamenii de genul asta nu se schimba pe noaptewinking

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Da chiar asa este lavinia daca ai placere vrei sa fii prietena mea te-am adaugat orisicum daca ai timp eu te voi ajuta la raspunsuri si nu e bine...sa minti ok? big grin.