| anabelisa a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care se imbraca mereu in negru?
Mie, personal imi place aceasta culoare!

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Unii se imbraca in negru ca sa para cool, iar ceilalti sunt influentati de un gen muzical.Mai bine ma imbrac in negru decat sa arat ca un curcubeu.
Haina nu-l face pe om, omul face haina.

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E culoarea care da senzatia ca arati mai suplu.

| darrio2007 a răspuns:

Este sexi.Mai ales tinuta de birou.La o femeie.Dar nu pe toti ii prinde aceasta culoare.

| anabelisa explică (pentru darrio2007):

Pareri si pareri.Dar nu inteleg un lucru:de ce spuneti despre oamenii care se imbraca in negru ca vor sa para cool si sa iasa in evidenta?
Eu am adoptat aceasta culoare pentru tinute diferite, dar din contra nu vreau sa atrag atentia asupra mea.

| anabelisa explică (pentru darrio2007):

Imi cer scuze! Nu am fost atenta cand am scris mesajul si din greseala a fost postat pentru tine.

| darrio2007 a răspuns (pentru anabelisa):

Nu este nimic.Si mie mi se intampla.

| mona a răspuns:

Vor sa para mai suple, mai sexi

| Wøodenpints a răspuns:

O părere mult mai bună decât cei care arată de zici că tocmai s-a băşit un curcubeu pe ei.

| raluk27 a răspuns:

Negrul nu e culoare.
Persoanele care se imbraca doar in negru sunt total lipsite de inspiratie. Daca sunt atat de multe culori, de ce sa te imbraci in negru? Cred ca unii o fac din teribilism, sa para cool, insa nu tuturor le sta bine.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Pai ce parere sa am? Niste oameni big grin. Tuturor ne place sa ne imbracam intr-un fel, altora in alt fel.

| GoldandSilver a răspuns:

Cei care se imbraca in negru sunt cam negativisti...Vor sa fie cei mai tari si sa iasa in evidenta.Negru e culoarea mortii in aproape toata lume. Pisicile negre sunt aducatoare de ghinion.

| duuh a răspuns:

E foarte ok negrul.
Dar asta nu e de ajuns pentru o persoana ca sa fie si ea ok.

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Mie tot imi place aceasta cukloare dar nu o prinde pe toti