| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre persoanele care țin la aparențe, care nu doresc să aibă nici măcar o singură pată pe imaginea socială, pe reputație, iar dacă se întâmplă să apară, se demoralizează?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

E normal. Nimeni nu vrea asemenea „pete". Cine zice că le vrea e ipocrit.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca toata lumea critica,judeca, nimeni nu vrea sa te inteleaga, in ro bataia de joc, umilinta fata de cineva e hrana lor preferata, cui sa spui

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am nici o parere, nu ma afecteaza cu nimic obsesia lor.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunt niște persoane foarte false, probabil și narcisiste.

| RxTx a răspuns:

Farisei

| 1997onur a răspuns:

Falși.

| SharpEagle a răspuns:

Faluși.
laughing