| lucian_5549 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care te considera naiv dupa aparente si nu-si dau seama de faptul ca intelegi si cunosti foarte bine tot ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

.pai ori nu le duce capul,. ori tu joci bine teatru. thinking
Nu esti prea exact., dar daca persoana este de sex feminin
.eu te sfatuiesc sa-i intorci elegant. spatele.

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cred ca este irelevant, atata timp cat tu te cunosti si esti constient de cate intelegi. Chiar "tot ce se intampla" e un termen destul de generos, probabil ca te referi la o anumita situatie. Atata timp cat tu esti constient de ceea ce stii si de valoarea pe care o ai, parerea lor ar trebui sa te schimbe prea putin.

| Nastia a răspuns:

Snt niste persoane opace,kre nu vor sa vada c s ascunde-n interiorul tau si iti fac un portret fals,...nu vor sa t cunoasca si totusi iti fac rau intentionat facandu-i p ceilalti sa creada tot felul d lucruri despre tn,...snt niste persoane rele,crude,neintelegatoare,poate chiar slbe dak nu pot vedea ceea c s afla-n interiorul tau,in sufletul tau,..

| Nastia a răspuns:

Sunt niste persoane opace, care nu vor sa vada c s ascunde-n interiorul tau si iti fac un portret fals, ...nu vor sa t cunoasca si totusi iti fac rau intentionat facandu-i p ceilalti sa creada tot felul d lucruri despre tine, ...sunt niste persoane rele, crude, neintelegatoare, poate chiar slbe daca nu pot vedea ceea c s afla-n interiorul tau, in sufletul tau,.

auran
| auran a răspuns:

Poate superficiale

| 261966 a răspuns:

Nu se cunosc pe ei si gandesc negativ.