| Marmote a întrebat:

Ce părere aveți despre un bărbat care sta in apartament cu mama la 28 de ani? Apartament destul de mic

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e o rusine, are salariu mic preturile la chirii - rate imobiliare sant la fel de scumpe ca in alte tari dezvoltate. Nu se stie daca mai vine un razboi mondial, femeile nu mai sant ce-au fost o data nu ofera o stabilitate familiara. asa cu masa are un pat, ii face mancare nu da chirie si sta linistit.

| RAY a răspuns:

Treaba lui, decat sa plateasca o chirie care costa cat tot salariul, nu stiu cum se descurc romani, cu un salar de 400 de euro, chirie 200 de euro

| oglindasultanului a răspuns:

Termina ma laughing nu ne mai zice ce faci pe acolo, ca unii vor folosi informatia sa-ti faca meciuri pe viitor

| RAY a răspuns (pentru oglindasultanului):

Meriti fundita,foarte bun sfat, romani nu sunt pers de incredere, tradatori, ipocriti, perversi, egoisti, pacat ca nu am ascultat de asta

| cehos69 a răspuns:

Eu am stat cu ai mei pana la 18 ani jumate dupa m-au dat afara happy

| gemeni6226 a răspuns:

Si cu mine sta baiatul meu care are 28 de ani dar ne intelegem foarte bine ma bucur ca e linga mine pana nu se casatoreste.M-as bucura sa aiba o prietena si sa se casatoreasca dar decat sa aleaga prost si sa iasa divort mai bine sa astepte pana gaseste una serioasa, iar daca nu gaseste nu o sa fie el singurul si frate-meu are deja 46 si a ramas neinsurat.Asa e viata nu este pentru toti la fel, esentialul e sa fie buna intelegere in familie.

| Dismally a răspuns:

N-am nici o parere, dar decat sa faca foamea stand cu chirie intr-o garsoniera mai bine asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am astfel de prejudecăți.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ii raman multi bani, daca are job ok.
Si eu stau mai mult cu ai mei. Iarna nu are rost sa incalzesc permanent o casa goala, si sa stau flamand, cand "acasa" se gateste si e mereu cald.

| Nirvanaaa a răspuns:

Poate vrea sa facă economie sau pur și simplu nu ii place singuratatea.
E foarte bine.

| Mosotti a răspuns:

Daca are fiecare camera lui, nu e nici o problema, nu conteaza varsta, daca se intelege bine cu mama lui e okey.
De ce ar sta in alta parte sa dea chirie la altul cand are unde sa stea?!

| Mosotti a răspuns (pentru oglindasultanului):

Ce meciuri sa-i faca? De ce i-ar pasa de niste prosti care ar face meciuri? F bine ca omu zice ce are de zis.

| Mosotti a răspuns (pentru cehos69):

Ce parinti sunt aia care te-au dat afara?!

| oglindasultanului a răspuns (pentru Mosotti):

O s-o zica p-aia cu "vezi de grija lu' mama" alea, le stii tuwinking Plus ca e cam tanar, daca avea vreo 40 de ani nu era problema sa dea informatia asta, ar fi meritat respectul celor sub varsta lui.

| Mosotti a răspuns (pentru oglindasultanului):

Si daca zice ce? Omu merita respect la orice varsta si orice face, atat timp cat nu face rau altora.
Cine nu respecta sunt prosti, si de ce i-ar pasa de niste prosti?
Si eu stau cu mama la 44 ani, si nu mi-a fost rusine niciodata sa zic.
Si la 28 stateam.

Tu ai dreptate ce zici, dar pentru cei ce pun la suflet ce zic fraierii.

Dar interesant ca de mine n-a zis nimeni nimic nici la 28 ani.
Bine, nici nu aveam un anturaj prea mare.

| oglindasultanului a răspuns (pentru Mosotti):

Era altfel societatea cand aveai tu 28.

| Mosotti a răspuns (pentru oglindasultanului):

Era cam la fel si in 2006, mai erau cara radeau de astia care stateau cu perintii, asa a fost si mai de mult, dar ce conteaza ce zic altii? Adica de ce l-ar interesa pe el ce zic aia care zic asta?
De ce l-ar interesa de niste unii care nu dau doi bani pe el?
Sa aiba in anturaj oameni care-l accepta si-l plac asa cum e, nu are nevoie de ailalti.

| oglindasultanului a răspuns (pentru Mosotti):

Conteaza ce zic ei numai cand sunt singurele persoane care se implica in treburile tale.

| Mosotti a răspuns (pentru oglindasultanului):

Aaa, daca se implica in treburile tale ai dreptate, insa multi zic care nu au treaba cu tine, si acela sufera aiurea.