| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre retelele sociale?

Răspuns Câştigător
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Tiktok nu-l sport nu sport aplicație aia. Vad zi de pe străzi cum nu-și ai ridică capul din telefonul oamenii din cauza la aplicația aia în autobuz ai sa vezi tiktok la masă când se pun ai sa vezi tiktok pe străzi ai sa vezi tiktok cu capul un telefoane toți zombi au devenit oamenii în stație ori unde te-ai uita ai sa vezi tiktok le distruge sănătatea enorm mult rahaturile astea la fel și cu instagramul Facebook snapchat only fans videochatistel le distruge sănătate la oamenii cu orele ai savezi numai tiktok numai insta numai snapchat only fans mai dau și bani pe rahaturile alea de abonamente și își bat joc și de sănătatea lor cu bani lor trebuie sa dispară de pe față pământului aplicație astea neapărată toate instagramul tiktoul Facebook snapchat only fans în special rahatul ăla de only fans numai drogați și drogte ai sa vezi acolo și încă câte ai sa vezi acolo astea trebuie eliminate de pe fața pământului în felul ăsta oamenii ai sa vezi ca nu o vor mai avea depresie axientitate și alte problemele pe care le cauza social media și rețelele de socializare iar ei devin milonari pe urma lor făcându-și abonament pe rahaturile astea de social media. Ar trebuie neapărat sa se elimine măcar și măcar o parte din ele dacă nu toate începând cu tiktokul ăla care îi face pe oamenii sa o ia razna și fel și fel de chanlenguri idioate și proaste apoi neapărat și neapărat urgent only fans toate drogatele sa nu-și mai arate...la camera sa muncească cu Adevărat la fel și drogați de acolo sa nu-și mai lasă familie foame și să-și facă abonamente pe only fans când au copii și familie acasă să facă pușcărie ani grei cine își bate joc de copii lor și de familiile lor ai dau bani la c.u.r.v.e in loc sa aducă bani la copii lor și familie lor acasă la ei să-și întrețină familie sa aiba grija de ele nu să-și bata joc de propi lor copii și de soție lor instragramul la fel și el eliminat definitiv peste tot ai sa vezi cum își fac selfi cu c.u.r.u care mai decare are c.u.r.u bombat si buzele botoxate unchile 2metri nu mai zic de reclamele pe care ei le fac și influențează copii groaznic de rau prin rahaturile lor de nu știu ce fond de ten dacă îl ia nu mai ai riduri și alte rahaturi prosti alea toate alea le distruge adevărat frumusețe și își bat joc de sănătatea lor cu fel și fel de rahaturi ai sa-i vezi cum își fac story la orice prostie influențează copii rău de tot si copii se iau dupa ei si prostile lor cu tot felul de prosti pe care le fac și la masă când se pun își fac selfi nici la masă nu se pun sa mănânce normală și la masă când se pun sa mănânce fac selfi și la mâncare selfi cum își bag mâncare în gură selfi cei asta? de unde vin tota aste? Dece este așa? Dece sa ajuns în halul ăsta? Și când bagi mâncare în gură faci selfi? Pe bune? Ce vei sa arăți? Ca ce? Stați frate la masă și mâncați ca omul nu va bateți joc de mâncare asta este bătaie de joc sa faci la masă selfi sa faci selfi când îți bagi mâncare în gură sa ajung rău de tot si pe străzi ai sa vezi selfi nici nu se uita pe unde merg și o sa fie mult mai rău atâta timp cât nici nu va lua măsuri ei vor fi tot mai bogați iar oamenii vor deveni tot mai depresivi tot mai anxioși și tot mai rău asta nu-i o direcție bună deloc unde se îndreaptă toate astea și atâta timp ca vor exista tiktokul only fans instagramul Facebook snap chat și alte rahaturi și proasti ca astea o sa fie jale rău de tot ve ce va urma o sa fie jale rău de tot.

| anonim_4396 explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Stau zi de zi fetele pe aceste porcarii care le manipulează creierul ore întregi fără motiv, murdărie in casă, lenevie, etc, le urăsc aceste rețele de aia și am numele urăsc rețelele sociale

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt multe frate care ei nu-și dau seama cât de mult rău le face rahaturile și prostile alea de tiktokul instagramul only fans Facebookul snap chat astea le distruge viața și cel mai rău sunt copii la copii le face rău ei influențează enorm de mult copii cu fel ai fel de rahaturi de ale lor să-și facă ei bani copii sunt victime pe mâinile la nenorociți ăștia și nu-i de glumit și nici de joacă cu ce se întâmplă în ziua de azi copi cad pe mâna la ăștia și ei după deviază ca ei începe să fie și ei deplasați anxioși depresivi nu ai sa mai vezi sa se joace întrei cu era o data în copilăria nostră du-te în parcuri ai sale vezi goale du-te în Moluri ai sale vezi pline cu copii du-te la KFS ai sale vezi pline Du-te într-un parc de alergat ai sa vezi numai bătrâni așa sa ajuns și o să mult mai rău ai sa vezi iei le bagă la copii lor de la vârste foarte mici KFS pe gât le bagă McDonalds pe gât le bagă fel și fel la copii pe gât îi lase ore în șir pe telefoane își strica ochi își strica vederea copii sunt în mare pericol mare rău de tot ei nu-și dau seama deloc acum da când o să-și dea seama deja va fi prea târziu ca ei le-au băgată rahaturile alea pe gât la copii ei iau adus în halul ăla și iau nenorocit nu au deloc grija de copii lor deloc.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te mint cu nimic Dumnezeu mieste martor la tot ce ți-am zis și îți spun frate. Eram în parc și ma plimbam femeia ce face frate lasă copilul în față de tot da în fața rău de tot era copilul era un băiețel ia ce face frate? Stătea pe telefonul și copilul cade ia ce face? Se duce ia copil și îl trage de mână în sus nici măcar cu doua mâini nu-l ia de jos ști ce nervi avea în momentul ăla? Îl trage de mână frate sus și cei spune ia la copil? Nu mai plânge îți vine să crezi asa ceva? Cum adică ma nu mai plânge? Cum adică nu mai plânge? Cum sa nu-ți plângă ție copilul ăla când el acazut jos este speriat il dore picioarele și tu belești ochi pe telefonul ăla de nimic ridic copil ăla de jos cu o mână și copilu plânge nici măcar atuncia nu l-a luat în brațe ști ce a făcut ia în continuare îi spune nu mai plânge ca o sa fie bine nu știe sa fie părinți Adevărați fac copii pentru interese lor bolnave când se desparte ăla ia atâta aia ia atâta vezi? Vezi unde sa ajuns? Vezi ce conteza pentru ei? Vezi cu bani sunt totul pentru ei? De asta nu-si cresc copii de asta îi lasă să crescă destrăbălați iar când ajung adolescenți întra în fel și fel de anturaje începe sa se drogheze începe de fumeze fle și fel de rahaturi începe sa bea devine destrăbălați Agresivi scandlagi care mai mai de care bombardiere care mai de care boss și tare în... nau frate nau deloc grija de copil lor și asta se vede atâta mulți din ei fac copii pentru interese crede-mă ca așa este de asta nu-și iubesc copii cu Adevărat îi fac pentru interese lor bolnave bani atâta bani ai sa-i vezi nimic altceva ăla când se departe ia atâta aia când se departe ia atâta copilul? Ce ia copilul? Nimic pierde părinți pierde enorm de multe bani Lea Luță mințile și viata...

| anonim_4396 explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Te susțin 100%, ai dreptate, ele stau femeile și comunică zi de zi, ora de ora pe aceste căcaturi și nu le aduce niciun folos, se învață să comunice așa fetele cu fetele și devin lesbiene, asta e nenormal, le distruge viața fetelor mai mult, bărbații se mai abțin dar oricum, le manipulează creierașul și comunică urat cu sexul opus și se uită numai la ele, care e folosul sa se dezbrace și să își arate ch! zda in public.
Atâta timp stau mamele pe Facebook căci pot să-și scape copii in primejdii. Stau doar cu ochii în telefon doar pentru a vedea ce fac alții in loc să vadă ce fac copii lor.

Tot ce am de scris nu mi-ar ajunge atâtea file
Tot ce am de zis nu mi-ar ajunge atâtea zile

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte Adevărată tot ce spui.100%. Și eu te susțin.100%.

| anonim_4396 explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Meriti tot binele din partea mea frate

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai sa vezi cât de curând o sa apară un alt rahata nou și vor face trend din el și toți vor urma turma...

| anonim_4396 explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Aceste technologii se vor dezvolta si va fi si mai rau, vom regreta cu totii

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi frate stai liniștit eu sunt bine și tu meriți tot binele cu Adevărată și ma bucur ca încă mai există oamenii Adevărați ca tine.

26 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte buna

| RAY a răspuns:

Internetul a avut ca scop informarea atât, deci informează-te, învață o limba străina, tutoriale cu diverse cursuri, citește cărții, internetul iți oferă totul, dar depinde de tine ce alegi sa faci cu timpul tău, per total nu prea ai ce găsi, nu înlocuiește socializarea reala din contra te baga in anexita te, depresie, frustrări, de aia spun învață, invata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Multumesc RAY, de aia nu-mi plac retelele sociale caci te baga in depresie uneoi ca unu nu vorbeste cu tine sau te uraste

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vb din experienta, crede-mă ca nu mam ales cu nimic, nu exista prieteni pe net, nici vorba sa găsești o fata sincera, serioasa, mult bulling și heate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrei să spui, cele de pe Internet? Căci sunt rețele sociale și înafară.
Comunicare ușoară și ușuratică.

| Mosotti a răspuns:

Am o parere buna de retelele sociale, poti cunoaste multa lume noua, pe care nu o poti cunoaste in real.
Si relatii s-au facut multe asa.

Poate eventualul tau partener potrivit trece pe langa tine si nu stiti unu de altul, dar asa pe net, va puteti gasi daca ambi vreti partener.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Găsești pe naiba numa ipocriți, frustrați, catfisch, nu ai ce găsi cv serios, internetul social este un cancer pentru omul sănătos, noroc ca te am găsit pe tine si mai câțiva, adunați in multi ani, dar in rest nu ai ce, multi cred ca pe net e lumea mai buna sau Sfânta, ne socializarea te face un frustrat misogin

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ai dreptate, internetul social nu e tare bun

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai si in real lumea e mai buna? Nu tot aia din real is si pe net?!

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Logic,as vrea sa mai vb

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

RAY, poti sa ii trimiti prietenie lui mossoti si sa vorbiti impreuna sau chiar pe facebooci

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta i-am si scris

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Lumea de aici e aia din real, si invers, multi faceti diferenta ca si cum aia de pe net is alta civilizatie neavand legatura cu aia din real, sunt aceiasi oameni.

| Dismally a răspuns:

Am o parere foarte buna desi nu prea folosesc. Ai posibilitatea sa cunosti oameni noi, sa te reconectezi cu cei din trecut, poti gasi grupuri de oameni cu interese comune etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un mod de a pierde timpullaughing

| Gândesclarece a răspuns:

O părere destul de ok.