| RAY a întrebat:

Ce planuri aveti de vacanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna jignire la tine?
Dacã primesc o critita constructiva si ma afecteaza ceva ce imi spun alti oameni, asta nu inseamna ca e o jignire. Ci un adevar. "Jignire e când te injura cineva etc sau are un limbaj neadecvat"

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu știu dacă ar face sau nu cele mai bune alegeri, dar știu ca au cele mai mari șanse sa le facă.

| asperger3 a răspuns:

Sa merg cu trenul prin toata tara. Dar nu pot anul asta sad
Poate la anul sau dupa licenta happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa il f+ut in c+ur pe patron pana ii iese sangele pe nas pentru ca mia taiat din salariu.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Pai de ce?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cool,o sa ajungi la caldura mare

Răspuns utilizator avertizat
| Demidol a răspuns (pentru RAY):

"cuvantul personalitatii" nu e la plural, ci e forma articulata.
"regula asta stupida nu exista nici o limba cunoscuta de mine" Dupa argumentele pe care le aduci, se pare ca limba pe care o cunosti tu cel mai bine, este limba de vacuta cu masline!

| RAY explică (pentru Demidol):

Ma primata analfabeta stiintific, stii ce inseamna personalitate

| Demidol a răspuns (pentru RAY):

Tu vorbesti?! Haha. Daca ma uit pe comentariile tale, tampesc. Am gresit o data. De acum, te ignor. Nu merita riscul.
Apropo, personalitate nu inseamna numai caracter, trasatura morala. Inseamna si persoana marcanta, care a ajuns prin calitatile sale deasupra celorlalti (moral vorbind, nu ca sef). Cea ce tu nu vei fi niciodata!

| RAY explică:

Imd cu ignorul esti analfabet stiintific, temperamentul nativ iar personalitatea este ceea ce primim din exterior, educatie, societate etc

| RAY explică:

Apropo, personalitate nu inseamna numai caracter, trasatura morala. Inseamna si persoana marcanta, care a ajuns prin calitatile sale deasupra celorlalti (moral vorbind, nu ca sef). Cea ce tu nu vei fi niciodata!

te pomeni ca esti sef in jocul minecraft banuiesc iar tu vei fi din moment ce jignesti si dai ignor