| Cretinul112 a întrebat:

Ce s-ar fi întâmplat dacă Hanibal cucerea Roma? Cum ar fi aratat lumea în zilele noastre?

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Ma nasc si eu imediat, asteapta sa ma hotarasc intre anii '83 '84 '85 laughing ca am setat '88.
Faza e ca, din povestile astea istorice, poti doar sa-ti ocupi capul cu caractere (principale) care-s importante pentru lideri, cum vorbesti despre ei, va juca si "dzeu" cu destinul tau. La faza asta nu v-ati prins.batting eyelashes

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu vreau să-mi imaginez o astfel de blasfemie

| Florin9Florin9 a răspuns:

Posibil nu mai exista creștinismul și nici islamul big grin