| AvalohAlyn a întrebat:

Ce sa fac cu timpul meu liber care e foarte mult? Voi ce ati face in special? Ce as putea sa fac in mod placut si util?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Banuiesc ca esti elev si nu-ti prieste vacanta. Ai putea sa citesti carti interesante, sa iesi cu prietenii, sau sa mergi la cules de fructe si sa faci ceva bani.

| wpetterssone a răspuns:

Poți face ceva ce îți place: să citești, să urmărești un film, să înveți să cânți la un instrument, să citești despre un subiect care te interesează. Trebuie doar să te gândești ce îți place. Acele lucruri trebuie să le faci.

| Ionut58282856 a răspuns:

Ceaa ce iti place, logic. Fa ce vrei, asta.

| GanduriDeCafea a răspuns:

Un sport care te atrage pentru a te menține în formă, întâlniri cu prietenii, după ce ai job full-time rar o sa mai ai ocazia.