| annna27claudia a întrebat:

Ce sa înțeleg din faptul ca un tip care are relatie imi scrie si "ma simpatizeaza"? Neagă ca are iubita cand stiu clar adevarul si acum ca i-am spus despre asta, nu mai răspunde (zice ca il iau la misto)
Voi ce opinii aveți?laughing

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că te vrea.

| annna27claudia explică (pentru sadrian46):

Pai e urat ca imi da mesaje si are iubita. ce e asta, un fel de siguranță ca nu ramane singur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea un singur lucru: o rezervă în care să se descarce. Sexual.

| annna27claudia explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa menționez ca a recunoscut ca are iubita, doar ca am inteles eu gresit

| anonim_4396 a răspuns (pentru annna27claudia):

Tot dracu ăla e. Mai ales dacă are și iubită. Înseamnă că nu o respectă nici pe ea dacă vrea să o înșele și nici pe tine că-ți ascunde faptul că are iubită.