| CARMENCITA a întrebat:

Ce se intampla daca te speli pe cap de Sanziene sau Rusalii? Vreau link.Era o zi importanta si in calendarul crestin.Cum e? E bine sa te speli parul sau inoti de Rusalii sau Sanziene? Vreau link daca se poate. Vreau sa stiu nu sunt pocaita, nu exagerez.Sunt curioasa. E bine sa-ti speli parul de Rusalii sau de Sanziene?

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Eu stiu ca nu trebuie sa faci baie in mare, dar nu e nicio tragedie daca faci o simpla baie.