| Ralluca96 a întrebat:

Ce trebuie sa setez ca atunci cand dau clic pe statusul [cu un anumit link]al unei persoane sa nu se deschida cu internet explorer ci cu mozilla?! Fundaaa[disperatilor]

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Buna!

Daca vrei ca toate paginile de internet cand le deschizi sa fie deschise cu mozila nimic mai simplu. Deschizi o pagina de mozila te duci sus la Tools si dai apoi pe Options si ti se va deschide o fereastra mica dupa aia in fereastraa respectiva te duci la Advanced si acolo la General ai 3 subcategorii tu te duci la ultima adica la Systems Defaults si bifezi prima casuta si dupa aceea dai Ok si gata.

Bafta!

1 răspuns:
| cicilica a răspuns:

start->control panel->add or remove programs->set program si nu msi stiu ce [in partea stanga jos]->costum-> mozilla firefox->ok