| Galio a întrebat:

Buna seara prieteni. De cand sunteti aici? Ce parere aveti despre TPU si oamenii care stau pe TPU? Ce useri merita urmariti si care nu? Sunt nou aici si sunt foarte timid ca om as vrea sa cunosc mai multi oameni ca mine

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cand sunteti aici?
Timisoara
Ce parere aveti despre TPU
un web site foarte bun ca conceptie
si oamenii care stau pe TPU?
fiecare e dupa educatia primita
Ce useri merita urmariti si care nu?
pai tu esti spion cumva infintrat, ce sa urmaresti omule, nu traiesti online

| SilentRain a răspuns:

Ideea de comunitatea și ajutor reciproc imi place, nici o părere
Sunt câțiva, fac și o listat daca chiar îți dorești
Cred că sunt destuii timizii pe aici

| liliana77any a răspuns:

Poți discuta cu oricare dintre noi, depinde foarte mult ce gen de categorie preferi.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Este o parere neutră. Si oameni de treaba dar si oameni ciumați. depinde de cine ai norocul sa dai.

| Morbid a răspuns:

Pai daca zici ca niciunul de ce urmaresti useri draguta. iar iti pui intrebari singura si ransunzi tot la fel de singura la Ele?