| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? Eu mi-as dori un caine sau daca nu o sa incerc la ziua mea de nastere big grin
P. S: Ce ati alege intre un animal de companie sau un telefon (nu conteaza care)?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! caini am 3, telefoane am, ce vreau e sa imi dea Dumnezeu sanatate sa ma lase sa petrec sarbatorile cu drag acasa in sanul fam, restul nu conteazastraight facestraight face

greece12
| greece12 a răspuns:

Personal,imi doresc liniste si bucurie,in rest le am pe toate.
In legatura cu P.S.-ul tau,gandeste-te daca poti avea grija de un caine,e un nou membru al familiei,e un suflet de care trebuie sa ai o grija speciala, foarte multi ani.
Daca nu ai siguranta ca poti, e mai bun un telefon.
Sarbatori fericite!

| Raluca7761 a răspuns:

Sincera sa fiu,nu imi doresc ceva in mod special.
Daca ar atebui sa aleg, ar fi telefonul, pentru ca imi este cam frica de toate animalele.