| Florentina9210 a întrebat:

"Cea mai mare teama a oamenilor este aceea de a fi uitati"

E adevarat?

46 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru Rakanishuu):

Poate fi si asta o posibilitate. Sunt mai multe ''temeri'' in viata unui om, eu am dat doar un exemplu!

| ubox7007 a răspuns:

Da si nu, nu cred ca exista un raspuns, unora le pasa, altora nu, toti nu ne dorim sa fim uitati, dar nu tuturor le pasa.

| RAY a răspuns:

Cea mai mare temere a omului find primata este foametea, lipsa apei, bolii, suferinta, frica, moartea si alte chesti, desigur ca dorim sa fim apreciati pentru ceea ce facem asta e un adevar dar cred ca avem acelasi frici ca orice animal

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat, chiar nu ai de ce sa te temi in cazul asta!
Cea mai mare teama este sa nu fii barfit, nu uitat! Sa nu se vorbeasca de tine de rau!

| RareşTPUro a răspuns:

Fiecare om are teama lui. Mie mai mult mi-e teama sa nu fiu inlocuit/inselat, lasat balta de persoana iubita. Mai bine prefer sa fiu "uitat" de prieteni falsi decat inlocuit sau inselat. puppy dog eyes

| morena a răspuns:

Eu cred ca teama cea mai mare este sa nu mai fi iubit de cineva! De fapt, in viata frica ne conduce pe cai intunecate.Depinde de noi cum facem fata.

| grab a răspuns (pentru Rakanishuu):

Pai ce-am facut, bai nene, ba?!?! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns scurt,si la obiect : Nu, nu e adevarat.
Nu imi e frica de moarte, ci doar de o viata netraita, cu multe regrete, in care pierd ce iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Necunoscutul ingrozeste.Sa fiu uitata? Pai, am fost rupta din inimile atator oameni si uitata, nu am simtit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Are duminica meci cu City, zic si eu, sa te temi!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Arsenal i-a batut pe unde i-a prins pe camile, la anul sa ma tem, atunci o sa fie razboi total!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu straight face.
Mi-e frică de găini.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Atunci e atunci. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nicio sansa pentru a lua titlu la anul, sunt echipe cu antrenori de calitate! Spiritul de lupta o sa fie prezent! Daca nu, inca 1 an fara titlu. Au trecut " doar" 12 ani de aeceta pentru tunari cand vine vorba de campionat, inca unul nu mai conteaza! Coyg!

| justadream94 a răspuns:

La multi da..la unii e singuratatea