| Cr7adi a întrebat:

Ceva metode de copiat unde sa fie risc sa fiu prins 10-20%? Am de dat un test la fizica si profu ăla e nebun cum se uita..De învățat e prea mult 25 de pagini.

4 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Pff eu fac cel mai simplu posibil.Imi scriu pe foite.La test imi iau ca foaie una mare, A4 si ascund copiutele in spatele foii de test.Cand nu este atenta ma mai uit cat de cat la copiute.Atat..^^

| WUB a răspuns:

Metode sunt foarte multe.
Eu am avut de învățat 70 de pagini si 10 am luat. și sunt om, ca și tine, deci și tu poți.
Păi o metodă ar fi sa lipesti copiuțele în căptușeala sacoului ( pe dinauntrul sau ) si cand vre i sa copii trebuie doar sa iti deschizi sacoul.

| ionutZzG30 a răspuns:

NUsh stiu o metoda prin care sa ajuti pe alti sunt acele copiutze cu lipici patrrate scrii pe ele si le lipăesti pe talpa papucului, iar la test iti pui piciorul poeste celalalt incat talpa sa fie la 90 de grate si sa se vada foicica laughing

| tarceabia a răspuns:

Scrieti in palma