| Meme10Meme a întrebat:

Cine credeti ca o sa fie presedintele Romaniei in 2024? Dar cine vreti sa fie? Eu vreau sa fie Kelemen Hunor.

PS: Ala care nu o sa inteleaga ironia din ultima fraza o sa primeasca instant block.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

La cum decurg lucrurile in Romania, tare mi-e ca ajunge Sosoaca aia, iar auristii ajung pe la ministere

| Meme10Meme explică (pentru Drimmero):

Ca ajunge Sosoaca, ca ajunge Citu, tot rau este. Nu ai variante. Unii sunt hoti, altii prosti si altii sunt unguri ce vor sa ne fure Ardealul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te blochezi tu in baie sa plangi.
Mare vedeta esti pe aici cu cont de alaltaieri
Ca sa ghicesti presedintele trebuie sa stii macar cine ar putea fi candidat
De obicei apar candidati surpriza aproape necunoscuti cu un an inainte cum a fost cu Klaus ca nimeni nu il stia decat aia din Sibiu

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Am zis ca dau block la specimenele care nu inteleg ironia. Am dat de multi oameni care nu intelegeau ironia mea pe TPU. Si intrebarea este la categoria conversatii, deci cel ce vrea sa faca o dezbatere argumentata e bine venit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot cineva de la PNL.