| octa2021 a întrebat:

Cine este din Bucuresti, imi poate raspunde la niste intrebari?

Cum este viata de capiatala?

Sunt locuri de munca mai bine platite de cat in provincie? si in ce sector?

Unde sunt mai ieftine chiriile?

Cu ce mijloc de transport ajungi mai repede in centru?

In ce sector sunt mai putini tigani si huligani?

Răspuns Câştigător
| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Pai, transpoartele nu prea ajung la timp, gen 185-ul spune la ora si intarzie 5-7 minute. Tigani sunt mai putini, mai multi sunt prin zonele cu case, dar mai vin in transpoartele in comun si vand ciorapi, pix-uri, etc. Chiriile nu stiu. Viata de capatitala este ok.