| RAY a întrebat:

Cine vrea sa isi exprime gandirea aici?

Sunt curios cum percepeti voi viata, existenta voastra, ce credeti voi.

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Viata e o chestie interesanta,care te invata multe fie ca vrei,fie ca nu vrei,te ridica,te coboara, iti arata ce e succesul, dar si cat de dezamagitor e esecul, iti arata de ce merita sa fii fericit si iti pune in fata o gramada de situatii triste, tocmai ca sa cunosti fericirea in momentele bune. Existenta mea e normala, ca a tuturor oamenilor si cred ca toti existam in aceasta lume cu un scop.Chiar daca nu il gasim, la un moment dat ne gaseste el pe noi.

| RAY explică (pentru Nirvanaaa):

Imi place cum percepi viata si stii sa exprimi asta, nota 10

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum e. Fara credinte ca modul meu de gandire poate fii total gresit.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Lasa credinta, omul care nu se exprima va acumula o depresie in timp, frustrari, complexe