| MihaelG a întrebat:

Cineva pe site care de simte singur și caută pe cineva cu care să vorbească? că și eu sunt in căutare de noi prieteni! Dacă există astfel de persoane îi rog să îmi spună! Și eu le dau nr de telefon doar pe Whatsapp sau messenger dar mai mult pentru​Whatsapp! Aștept cât mai multe mesaje! V-am lăsat! Seară bună vă doresc! Și fiți fericiți fără să luați în considerare lucrurile rele de peste zi, orice zi ar fi aceasta!

14 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Hmm... prea multa pozitivitate, cine te plateste sa spui asta? Ai pierdut vreun pariu?

| MihaelG explică (pentru Speed99):

Nimeni, așa sunt eu de obicei! de ce îți par un ciudat sau ce? și nu nu am pierdut nici un pariu.Inteles?

| Speed99 a răspuns (pentru MihaelG):

"Inteles?", no need to be so passive-agressive, mate.

Glumeam si eu...

| MihaelG explică (pentru Speed99):

Nu sunt supărat sau ceva numai ti-am răspuns la întrebare atât, nimic mai mult!

| RAY a răspuns:

Prieteni? unde in ce galaxie, momentan ne mancam uni pe alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma conditionezi, iar asta nu-mi place.
Daca tu esti cel care cere, accepta ce ti se ofera.
E bine si aici!big grin

| MihaelG explică (pentru anonim_4396):

Dar nu te-am forțat am zis dacă există persoane pe site și cine vrea nu am forțat pe nimeninu vrei am înțeles și fără supărare dar nu te-am condiționat!,

| Satango a răspuns:

Sunt eu dispusă. Scrii frumos... Cred că am avea ce discuta. Sunt deschisă spre a cunoaște. Lasă-mi un mesaj, fără cerere de prietenie, nu accept.
O seară frumoasă!

| MihaelG explică (pentru Satango):

Păi și ce să pun in mesaj? că nu știu,? dă-mi o idee!

| Satango a răspuns (pentru MihaelG):

Haha! Păi nu erai tu cel dornic de comunicare?

| MihaelG explică (pentru Satango):

Ce faci?

| Satango a răspuns (pentru MihaelG):

Bine, socializez, tu?

| MihaelG explică (pentru Satango):

Caut prieteni noi? Ști cumva unde pot găsi așa ceva?

| AdrianVoicu a răspuns:

Si eu ma plictisesc teribil
Ce mai faci? Ce mai zici?
Ai mai reparat rezervorul de la wc? laughing