Stefan
| Stefan a întrebat:

Cît conteaza banii într-o relatie?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Intr-o relatie foarte mult, in dragoste mai putin, dar totusi conteaza.

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Mult, mult, mult!
Shinwinking

| Artemiss a răspuns:

Pentru mine putin. Daca e dragoste si dorinta de a face ceva...se face rost si de bani

| kenzo a răspuns:

Mai mult sau mai putin... insa trebuie sa stii un lucru, daca persoana de langa tine te iubeste cu adevarat, te va intelege, si va fi cu tine indiferent de situatia ta financiara.

| demmo20032000 a răspuns:

Pentru mine conteaza foarte putin, dar depinde destul de mult de ambi parteneri.