| PetersburgZenit a întrebat:

Credeti ca cineva ar putea ( nu neaparat eu ) ar putea supravietuii cu 500.000 euro in America?

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Clar da.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde cati ani.

| Sociopat a răspuns:

Daca ii schimba in dolari o sa supravietuiasca. Daca nu-i schimba in dolari va fi jefuit intr-un final iar hotul va schimba banii si va trai el bine.

| Zatharra a răspuns:

Depinde despre cât timp este vorba.
Dar cred că se poate.

| PetersburgZenit explică (pentru Zatharra):

Sa zicem ca persoana are 25 de ani si pana la 60-70 + sa munceasca nu sa stea degeaba laughing

| Zatharra a răspuns (pentru PetersburgZenit):

Clar da.

| K4sZz a răspuns:

Daca este echilibrat poate traii modest timp de 5 ani in America cu aceasta suma happy parerea mea