| CristineDelaruss a întrebat:

Ce credeti. visurile pot deveni realitate? La propriu.
Adica daca visezi ca vorbesti cu x si y te'a salutat, dar e vis, nu dejavu, poate fi adevarat? Poate pare prostesc dar vises tot felul de tampenii, precum ies cu unu de pe facebook si suntem impreuna, si visurile se continua; Voi ce credeti? Cat mai multe pareri.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

N-are cum sa devina reale visurile.

| SexyAnon a răspuns:

Pai am citit intr-o carte de vise ca, cand visezi vrei sa descoperi ceva nou (adica ceea ce se int in vis).nu stiu acum.dar eu ce visez mi se intampla, nu neaparat in ziua precedenta dar si peste 1 luna si tot mi se intampla.winking