| blacksnow a întrebat:

Credeti in soarta/destin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...happysi cred ca tot ce ni se intampla e scris acolo undevahappy

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Soarta e în mâinile noastre.

| Hmmmm a răspuns:

Cred ca nimic nu ni se intampla intamplator, cred ca din fiecare lucru care ni se intampla putem invata cate ceva, chiar si din cele mai marunte si nesemnificante intaplari si mai cred ca noi putem sa ne schimbam destinul oricand prin deciziile p care le luam.

| Ea12345 a răspuns:

Da.De aceea coincidentele nu sunt doar coincidente...tongue

| OanaG a răspuns:

Da

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da

| ary a răspuns:

Astrele predispun, Omul dispune! Ne nastem cu un destin prestabilit, dar prin deciziile pe care le luam putem schimba unele lucruri in viata.

| laura64 a răspuns:

Soarta e aceea pe care ne-o facem. E o scuza cand dam chix.

| cristianpopa a răspuns:

Doar in cel creat de noi. O simpla alegere azi te poate duce maine in alta parte daca nu ai fi facut acea alegere. Daca mai sunteti de parere ca totul e prestabilit, mai ganditi-va o data. Noi suntem de vina pentru tot ce se intampla in viata noastra. Paste fericit!

| RoxiutzaRux a răspuns:

Da

| bombo9 a răspuns:

Dha

| sandy a răspuns:

Nu

| hector a răspuns:

Nu prea