| SimsClub a întrebat:

Credeti in viata de dupa moarte? Ce credeti ca se intampla dupa ce murim?

Răspuns Câştigător
| Neah a răspuns:

Sper ca citesti Biblia, da, exista viata dupa moarte, iar (sper ca nu esti ateu)...cred ca suletul nostru va merge in rai daca am fost buni si in iad daca am fost rai.si nu prea cred ca vrei sa ajungi acolo...(acolo ajung cei care se sinucid waiting), so. crezi ce vrei happy

2 răspunsuri:
| dorutza_9395 a răspuns:

Da...probabil ne vom reincarna in ceea ce vrem intr-o viata anterioara sa fim.

| BrD a răspuns:

Ehe cat de complex e raspunsul la intrebarea a II-a...
Presupun ca o sa traim intr'o lume care se desfasoara dupa bunul nostru plac.