| T0T a întrebat:

Cum ați descrie persoana pe care o iubiți în momentul de față? Acum mă refer strict la un tip de iubire deci nu o dați pe altele.

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

matura intr-o oarecare masura, inteligenta, cumpatata, grijulie, perversa intr-un fel dragut si destul de distins
plus ca are par roscat, o cicatrice pe fata, accent de rus si un singur picior
ce

| T0T explică (pentru AirănMeidăn):

Eh, celelalte persoane descrise aici au însușiri destul de comune dar al tău...Ce să mai. Până acum cel mai bun răspuns. Și asta așteptam, niște caracteristici care să se remarce ceva mai mult.

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Și dacă nu iubim pe nimeni în momentul de față, ce facem?
P.S: Îmi caut gagică, se oferă careva?

| BeckhamRZM a răspuns:

Sinceră, drăguță, ascultătoare, comunicativă, cu minte, capabilă să ia decizii în situații limită, frumoasă, sinceră.

| AGirlWithDreams a răspuns:

LoveSleep, "gagica aia" o sa apara cand va fi momentulwinking ai rabdare

| T0T explică (pentru AGirlWithDreams):

Poate are noroc băiatul. Și tu ești o gagică.

| MrNob0dy a răspuns:

draguta, grijulie, geloasa, cateodata incapatanata...dar si mofturoasahappy