| Aniela2777 a întrebat:

Cum as putea sa fac mai mult sport? Dimineata merg la scoala cu taxi pentru ca ma trezesc tarziu, si pana ma aranjez nu am timp sa plec pe jos, desi este departe, fac 1 ora pana la scoala.La scoala mai "alerg" coridoarele si scarile, in fiecare pauza sunt plecata din cls, urc si cobor scarile, oare ma ajuta? Dupa ore de obicei ma duc pe jos acasa, dar am momente cand sunt obosita si merg cu taxi.Nu am timp sa merg la volei, pentru ca trebuie sa invat ff mult anul acesta. Oare ce as putea sa fac? O sa spuneti sa fac exercitii, dar mie cam rusine daca ma vad ceilalti din casa.sau daca dansez la fel, trebuie sa fiu singura acasa cand vreau sa fac astea.Nu stiu ce sa fac, cred ca am sa incerc sa merg la plimbari seara. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Pur si simplu faci sport si atat. Incearca acasa sa faci. Daca nu, incearca seara. Dar ai grija. Nu te duce singura, mai ia pe cineva cu tine. E mai bine asa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea...(sportul este elixirul vietii)
incearca sa iti faci timp sa mergi la sala de forta
te-ar ajuta f mult
eu eram f slab inainte sa incep acolo, dar dupa 6 luni de zile...sunt si eu uimit
vei fi si tu, chiar te rog, incearca!