| anonim_4396 a întrebat:

Cum ați clasifica acele persoane pe care dacă cineva le contrazice și nu e de acord cu ele, insultă acele persoane și afirmă despre ele însele că-s luminate și inteligente iar persoanele care le contrazic sunt proaste și înguste în minte pentru faptul că nu le dau dreptate, chiar dacă ceea ce spun acele persoane "luminate" este eronat?

Răspuns Câştigător
| InYourPants a răspuns:

Narcisiste, orgolioase

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Inteligenti", cocalari, orgoliosi. Si ei cred ca Soarele se invarte in jurul lor. Din pacate se cam inmultesc pe zi ce trece.

| GabiDumitrescu a răspuns:

"Acele persoane PE care daca..." le-as clasifica la categoria "encefalopode". Eu am toata stima si respectul pentru cineva care imi demonstreaza frumos si cu argumente ca sunt prost/ca ma insel.

| Freya1 a răspuns:

Chestia asta da, e exagerată.
Adică se mai poate contrazice omul pe N subiecte.Dar in momentul in care jignesti doar pentru ca nu zice ca tine e o prostie.

| SilentRain a răspuns:

Specimene

| Apokales a răspuns:

Admir acele persoane. Vreau si eu increderea lor si durerea-n cot.

| CIaudiu a răspuns:

Introvertiti, fara educatie, frustrati si plini de ei.

| DascaluIoan a răspuns:

Impulsivi și agresivi fără rost.