| KristalPop a întrebat:

Cum comentaţi cazul elevei din Covasna ameninţată cu moartea datorită faptului că a purtat o bentiţă cu tricolorul, dat fiind că România este de stat de drept constituţional?

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Amenintata de cine?
Nu am auzit de cazul asta, dar din cate vad e o tampenie.Adica e anormal sa porti tricolorul in propria tara, dar cand vine vorba de "o vedeta" e corect sa isi arate toate alea la tv? Aaaa stai creste audienta.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tot respectul pentru ea.Trebuiau toti elevii romani sa faca asta.

| mona a răspuns:

Nu mi se pare corect ceea ce s a intamplat, sa ti se interzica sa porti bentita cu tricolorul sau orice altceva de genul asta

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ar trebui destituiti profesorii implicati.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraAlelovesU a răspuns:

O răutate din partea lor. Cred că fata era patriotă.

| ClarissaMrc a răspuns:

Nu mi se pare normal. Adica are dreptul si in plus ii statea si bine laughing).
Sincer, ar fi mai frumos sa purtam o bentita de genu decat ecuson sau cravata pe post de uniforma.
Per total nu mi se pare corect.

| Mikaaaaa a răspuns:

Nu este corect. Se afla in Romania. Sa ma omoare ca port tricolorul?