| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeți că ar reacționa o mamă, (femeia având 67 de ani) la aflarea veștii că singurul copil, o femeie de 30 de ani " umblă " sau altfel spus, este într-o relație cu un bărbat de 50 de ani?
Cât de dezamăgită credeți că ar fi?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Probabil ar gândi că scumpul ei trandafir a ajuns să se combine cu un scaiete. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Exact asta cred că ar gândii!
Și probabil l-ar prefera de ginere pe fiu laughing

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ar fi îngustă la minte, așa ar fi, dezamăgită. Asta fiindcă s-a amăgit singură. Acum se dez-amăgește.

| T0T a răspuns:

Ce dezamăgire? Femeia e matură! Are putere de a decide ce face cu viața ei și pe cine iubește!

| Wr3nch a răspuns:

Unde e problema, chiar nu vad. Femeia are 30 de ani, poate decide pentru ea. Poate ala e zeu la pat sau la portofel, treaba lor.

| FreddieM a răspuns:

Nu ar fi dezamăgită, dacă o iubeste, ar fi bucuroasa pentru fericirea copilului ei.
Cheers

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu s-ar justifica reacția ei. Până la urmă femeia aceea are propria ei viață, îți poate alege singură drumul.

| SharpEagle a răspuns:

Cu unul de 50 nu, dar de 55-60 s-ar putea sa cam fie de acord, e generatia ei, ar trebui sa se inteleaga mai bine. Si vorba aia, daca fiica-sa il paraseste, are la cine sa se intoarca. La ma-sa. rolling on the floor