| chOcO_5785 a întrebat:

Cum e sa iubesti o fata cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| eMotioNNN a răspuns:

Sa iubesti o fata, nu poti spune cuiva cum e, Dragostea nu se spune, ea se simte. E un sentiment atat de frumos, de fiecare data cand o vezi ai fluturasi in stomac, te pierzi... numai stii ce sa faci... E foarte greu sa descrii acest lucru. aproape ca e imposibil.

| chOcO_5785 explică (pentru eMotioNNN):

Ce frumos :* ai spus-o!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa te simti bine atat timp cat treaba merge pe roti bune si cand dai de greu o sa zici ca iti pare rau pentru ca te-ai indragostit.

| thefighter1 a răspuns:

Frumos

| lalabanana a răspuns:

Are dreptate eMotioNNN..insa trebuie sa fi si uh iubit de cineva...Sa existe aceea chimie intre voi..Este ceva ce nu se poate spune..Este un sentiment minunat.