| anonim_4396 a întrebat:

Cum îți dai seama la parfumul sauvage dior dacă este original? Cam cât timp ar trebui sa persiste pe piele? Cum deosebești unu original de unu fake?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Parfumurile originale nu le găsești la 3 lei în piață, uite un video care explică mai bine:
https://www.youtube.com/watch?v=UoD5TudG_4s

Eu nu mi-aș lua parfum de pe olx, recomand notino.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ai unul original cu care să compari, și un nas care poate simți diferența.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Nu am asta e chestia și mallurile sunt închise vreau unu sa iau de pe olx tipu respectiv zicea ca persista 12 ore pe haine și 24 pe haine și in anunț ca e original menționa da na ma cam îndoiesc de acest lucru e plin situl de țepari

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

De pe olx va fi mai mult decât original. Mai original ca originalul.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Cred ca ar fi indicat sa aștept pana se deschid mallurile sa nu ma risc cu fake uri. happy

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine așa.

| Jjhgh a răspuns:

Da iti trimita poza cu sticla si daca scrie - NOT FOR SALE E fake