| SunShine_3102 a întrebat:

Cum pot adormii mai usor?

12 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Când ai fost fericită şi i-ai făcut pe alţii fericiţi. Aceea este o zi minunată! happy

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu nu iubesc aproape pe nimeni, dar îmi plac persoanele bune happy

| Ana a răspuns:

Cand te culci big grin

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cand simti ca ai trait o zi imbelsugata.cand ai un zambet in urma celor faptuite!

soothe
| soothe a răspuns:

Exact asa!

| deea_1980 a răspuns:

Cand ai facut ce ti-ai propus, cand ai avut realizari si vii acasa cu zambetul pe buze!

| cipri08 a răspuns:

Ai putea incepe inchizand ochii si incercand sa nu te mai gandesti la nimic.

| SunShine_3102 explică:

Cum sothe cum?

| SunShine_3102 explică:

Raul tu ma iubesti?

| SunShine_3102 explică:

Io credeam ca atunci cand mananci pana nu te mai poti ridica de pe scaun... oameni diferiti pareri diferite ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul tau cand cand oi scapa de boala psihica pe care o ai, sau mai degraba niciodata caci e incurabila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut sport in ziua respectiva, ai avut o alimentatie sanatoasa si nu ai baut cola seara, vei avea un somn usor si placut happy.