| VibeTrix a întrebat:

Cum puii mei sa pun alta poza de profil? nici nu mai stiu.
cred ca ultima data am intrat prin 2016

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Setări cont=> poza de profil (e printre ultimele setări)=> alege fișier (selectezi poza) => salvează modificări (sau ceva de genul) si voila!
Aaa! Era sa uit. Dupa aștepți o saptamana sa ti se aprobe.

| NoFeelings a răspuns (pentru justanotheruser99):

Doar 24 de ore aștepți că sa ti se aprobe. happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NoFeelings):

laughing Asa crezi tu. In unele cazuri dureaza si o saptamana.

| NoFeelings a răspuns (pentru justanotheruser99):

Așa știam, că doar am schimbat-o alaltăieri. În fine laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NoFeelings):

La inceputul saptamanii se aproba (mai exact luni), deci daca ti-o pui marti, doar lunea viitoare iti va fi postata (iar asta e aproape o saptamana). In fine. laughing

7 răspunsuri:
| VibeTrix explică:

Nu stiai ca seman cu tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Clasa a 6a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
ctrl + F -> tastat "imagine" -> rasfoieste si selecteaza un fisier -> salveaza profil