| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa afli daca nu miroase urit din gura:astept raspunsurile

7 răspunsuri:
| Madalina1901 a răspuns:

Sufla in palma.

| RainboyDash a răspuns:

Intreaba-ti un prieten

| dragos9234 a răspuns:

Pune pe cineva sa iti miroasa gura apoi sa iti spuna.

| Ando1dul a răspuns:

Scuipa in palma si apoi miroase.sau pune pe cineva sa miroasa(un frate)

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Păi e simplu. Dacă şti ca te-ai spălat dimineaţă pe dinţi inseamnă că nu iţi pute. în caz ca nu te-ai spălat atunci inseamna ca iti pute.

| piki98 a răspuns:

Daca ai carii ceva iti miroase.am avut o masea cariata si trebuia sa cada.am scos-o acum o luna dar pana atunci imi mirosea gura mai ales cand trageam de ea. daca ai carii si nu scapi prea curand de ele ia-ti un spray de gura

| adidas777dan0987 a răspuns:

100%