| kwjsgajj a întrebat:

Cum sa aprind o tigara? Azi o sa fumez pentru prima data. Trebuie neaparat sa am tigara in gura si sa o acopar cu mana cand o aprind?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Îți fumez sănătatea și bani, nu ești mai cool dacă fumez

| Dismally a răspuns:

Da, trebuie sa o tii in gura si sa "tragi din ea", altfel nu se aprinde. Cu mana nu trebuie sa o acoperi, acoperi falacara eventual daca bate vantul.

| Rhea44 a răspuns:

De ce ai vrea sa începi sa fumezi, îți distrugi viața, sănătatea și plămâni, mai bine nu te-ai apuca de ele îți fac rău ți-e și organismului tău

| BlueMăslinăRed a răspuns:

Dacă ești în spațiu închis nu
Trebuie să iei bricheta și să aprinzi țigara
Nu trebuie neapărat să o ți în gură