| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Cum să comunic cu un baiat.
Nu am iesit până acum cu un băiat am 23 si eu sunt o fire timidă dar el e mai diferit față de mine va rog niste sfaturi m-ar ajuta?

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

In ce fel este mai diferit? Este mai îndrăzneț? Depinde cum vrei sa comunici cu acesta, daca in realitate sau in online. Cu timiditatea nu vei ajunge nicaieri, daca doresti ceva cu el, ar trebui sa prinzi putin curaj pentru a intra in vorba cu el. Nu se va intampla nimic rau.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Incepi cu bună ziua. Apoi continui.

| Emma24dsxd a răspuns:

Pur si simplu incearca sa fi tu insati, comunica si poarta-te normal ca si cu un prieten, stai fara grija totul vine de la sine atunci

| Dariaa90 a răspuns:

Ești tânăra și ai o vârsta f frumoasa. Nu ai nevoie de sfatul nimănuihappy indiferent ce nu ți se va zice, emoțiile nu vor dispărea. Este normal sa fie așa, bucură-te de aceste momente, nu trebuie sa ți faci scheme in cap, luând in calcul ca el nu este timid, va veti completa unul pe altul.