| GeorgecelMare a întrebat:

Cum să îmi fumez prima mea țigară fără să miros a fum? Dau fundiță

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Metode ar fi dar un lucru e cert. Gura orice ai face tot va mirosi, deci, referindu-ma la ce ai intrebatm practic e imposibil.
Daca vrei sa reduci din miros eu procedam diferit in functie de loc/situatie. Uneori imi trageam manecile (daca e corect) in sus sa nu se afume si ele, alteori procedam ca in pasul anterior dar aveam o manusa in mana sau "o pipa" facuta dintr-un bat in care era tigara (rupeam un bat lung de cca 20 cm in doua, fara sa franga de tot, iar la imbinarea ce nu se rupsese puneam tigara si strangeam ). Intelegi tu.
Depinde de cat de inventiv esti.

5 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Putin irelevant, dar cum ti-au acceptat moderatorii poza de profil?

| GeorgecelMare explică (pentru S8N):

Nu e o problema dar a mai fost cineva care a semnalat problema asta dar am realizat si eu si am hotarat sa o schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, nu fumezi. Ai vreun motiv pentru care vrei sa faci asta?

| GeorgecelMare explică (pentru anonim_4396):

Nu,doar intreb sa stiu pe moment stii tu se mai ivesc ocazii din astea.