| TeenWolf a întrebat:

Cum sa invat engleza gratis si repede, pe net... funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| marina7 a răspuns:

Http://www.academia-de-engleza.ro/

3 răspunsuri:
| VanillaBl a răspuns:

Sau ai putea sa iti ieu un dictionar sa te uiti la filme in engleza, si sa reciti mereu melodii in engleza si sa te intereseze si mai ales sa iti placa.

| TeenWolf explică (pentru VanillaBl):

Imi place si ma intereseaza. stiu tot ce tine de calculator, dar sa vb cu o persoana, nu pot sadsadsad Ps. inteleg tot ce mi se spune si pot traduce dar nu pot spune nimic sad

| VanillaBl a răspuns (pentru TeenWolf):

Cantatul te ajuta. eu asa am invatat sa vorbesc englezabig grin acum pot sa cant si rap in engleza e destul de greutbig grin