| alexandra_1245 a întrebat:

Cum sa scapi de singuratate?

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Intreab-o pe ea sa vedem ce iti raspunde.

| carminaburana43 a răspuns:

Primul pas ce as face eu ar fi de a merge pe diferite site-uri de societate site uri unde exista chat si ar trebui sa incerci a intra in vorba prima oara anonim dind doar pseudonim iar pe urma ciind conversatia devine placuta cu cineva poti sa-i dai id si sa conversati mai departe acolo.

| Kylexy a răspuns:

Alungand-o.

| Ðianna a răspuns:

Ascult muzica. love struck

| Baky a răspuns:

Un animal de companie.de ex un catel:X... poti sa faci multe cu un catel. cum ar fi : sa il duci la plimbare, sa povestesti cu el, sa te joci cu el, sa il drezi.etc

| dGeorge_7363 a răspuns:

Facand prieteni noi sau sa iti refaci vechile relatii.iesi,umbla, cunoaste cam simpla intrebarea.ai un hobby, intra intr-un cerc.

| LiquidFlesh a răspuns:

Fa-ti prieteni.Iesi la o bere/un suc, cu oricine.O posibilitate ar fi sa incepi o conversatie pe mess cu oricine si sa-l/sa o inviti la un suc/whatever.Pur si simplu. Apoi intra in grupul de prieteni al acelei persoane.Nu forta, fii naturala happy O sa cunosti din ce in ce mai multa lume.De exemplu eu, acum 3 ani, nu cunosteam pe nimeni din orasul in care locuiesc in momentul de fata.Primul an a fost destul de naspa, dar incet incet mi-am facut prieteni.Acum ies zilnic cu cel putin 10 persoane pe afara,la bere, la gratare, bla bla happy
Peace!