| RAY a întrebat:

Cum se manifesta la voi un atac de panica sau anxietatea?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Am avut un semiatac de panica in iulie 2006, brusc am simtit ca o ameteala urata, o aprindere in corp puternica care de fapt era frica, simteam ca, cad in pamant, un rau general, imi tremura mana stanga de ziceam ca am paralizat.

Anxietatea se manifesta urat, teama ca ma ingras, ca am diabet, dadeam la sala in prostie, dar si mancam f mult, era o nebunie, asta cand s-a agravat, inainte aveam grija de viitor, ca ce oi face eu batran, bolnav si singur cand nu or mai fi parintii, si multe altele.

| Dana1999 a răspuns:

Cu tentative de suicid.