| anonim_1007 a întrebat:

Cum se pune avatar pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Pai vezi ca in stanga ecranului sus (sub "pune intrebarea ta aici!") ai mai multe chestii scrise cu portocaliu (vizualizare profil, editare date de logare etc.).Tu apesi pe al 3-lea rand, acolo unde scrie "editare profil" si te duce intr-o pagina unde o sa vezi putin mai in jos "selecteaza o imagine de profil". Apesi pe "choose file" si alegi o poza din pc-ul tau.Bafta!

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

In stanga de la editare profil si -selecteaza salvare imagine profil-apoi dai salvare profil