| Doarunaltutilizator a întrebat:

Cum te-ai putea bucura de viață la 80 de ani având în vedere vârsta înaintată?(mai ales daca ai trai singur)

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Citind, călătorind (dacă mi-ar permite sănătatea).

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca acum nu prea am chef de viata dar la 80 sant dus.

| Drimmero a răspuns:

Cel mai probabil uitandu-ma la meciuri, daca mai exista fotbalul pe atunci.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu mi-as lua animale.

| Steregoi a răspuns:

Cand omul nu mai are nimic bun de care sa se bucure e deja mort.

| Justme1997 a răspuns:

Aceleași lucruri care ma fac sa ma bucur de viata si la 21: pisici, muzica, carti, seriale, internet in general

| AlMaDi a răspuns:

Citind o carte buna si band un pahar de vin.

| Delilahhh a răspuns:

Calatorind cu vaporul saptamani bune cu alti oameni la fel de singuri ca mine.
Citind carti bune, dansand si bucurandu-ma de fiecare stat de vorba cu oameni frumosi.
Mi-as indeplini o dorinta pe care, poate, tanara fiind si in alergatura vietii, n-am avut timp, rabdare sau curaj suficient sa mi-o fac bucurie.