| nimeni_3927 a întrebat:

Da... dar problema mea este ce nu stiu cum sa ma bag in seama...stau oleaca si ma gandesc"oare sa intru in vb, oare sa nu intru, nu stiu ce este cu mine, dar doar la inceput, pana cunosc persoanele mai bine ca dupa aia incep sa vorbesc intruna, nu stiu de ce mi se intampla asta, si imi este cam greu sa ma integrez in lume, si mai ales ca am foarte multe emotii cand cun pe cineva nou, nu stiu dati-mi multe sfaturi, va rogggggggg.

3 răspunsuri:
| spiritul a răspuns:

Bea 100 de gr de vodca inainte

Răspuns utilizator avertizat
| Official a răspuns:

Hmmmm. Offf. Eu cred ca doar tii se pare. Nu ai de ce sa simti asta! Nu te mai gandi sa intru in vorba sau nu, tu intra! Nu te mai gandi la ce vei spune... Dar pentru ce atatea probleme, uneori e mai bine sa nu vorbesti prea mult! Altii isi pot face impresie proasta despre persoanele care vorbesc mult! Iti pot spune sigur k e mai bine sa fii mai tacut! Bafta!