| frvtel a întrebat:

Daca ai gasi un portofel cu acte cu tot si 10.000 de euro in el, ce ai face? Mentionez:erai singur(a) si nu te-a vazut nimeni!

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Directia Hawaii, cine are in portofel atatea bani de seminte inseamna ca in conturi este grassss. Consider asta ca o trimitere divina de ai gasi eu. Cei care spun ca ii preda pe la nu stiu ce institutii nu-i cred.Bogatasi, pierde-ti cat mai multi bani.Aleluia.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Politistilor nu i-as da la sectie ca aia fura ca-n condru ii dau omului portofelul gol zicand ca asa l-au primit
As face putina investigatie si as afla de la vecini cine, pe la ce ora, cand, cum, unde a plecat si as merge in cautarea lui
In caz ca nu il gasesc, donez banii. Unui azil de batraniwinking

April
| April a răspuns:

M-as duce la prima sectie de politie sa-l predau... sperand sa nu fie prea departe lasandu-mi timp sa ma razgandesc!

| Flav a răspuns:

Ce usor e sa vorbesti cand nu ai acei bani, toti donam, toti ne ducem la politie. Sunt tare curios ce ar face cei ce-au raspuns, daca li se in intampla acest lucru.
Raspunsul meu la intrebare: nu stiu!

| clauss a răspuns:

Sincer pe criza asta si la datoriile pe care le am, direct la banca sa mi platesc imprumutul, si ce ramane, vad eu, macar eu sunt sincer, nu ca multi care se ascunde dupa o alura de sfanti

| tyana a răspuns:

Am gasit un portofel, cu bani mai putini e adevarat, 20 mil vechi si am mers la politie happy. Imi amintesc ca am si intarziat in ziua aceea la servici dar n-a mai contat.
Consider ca indiferent de suma, indiferent de cat de multi bani are o persoana, e munca lui si trebuie respectata.Nu ai cum sa te bucuri de raul altuia!

| Marian_2691 a răspuns:

Ti l-as da tie ca stiu ca esti foarte corect/a si o sa-l predai persoanei in cauza