| BlueFeeling a întrebat:

Daca ai putea schimba ceva la tine [ infatisare sau comportament, orice ], ce ai schimba?

7 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Mi-aș dori din tot sufletul să nu știu ce e ăla stres, să nu mai analizez totul, orice lucru mărunt, orice fleac.

| AtateaConditii a răspuns:

Sa nu mai port ochelari, sa am coloana dreapta e putin stramba, sa nu mai am imperfectiuni pe fata si sa nu mai pun la suflet ce zic ceilalti.happyDar tu?

| BlueFeeling explică (pentru AtateaConditii):

Heii. Ciudat, dar si cu tinee ma aseman happy Paii eu. Hmm. Sincer, nu prea m-am gandit la asta. Intr-adevar, as vrea sa nu mai port ochelari, sa am coloana dreapta, sa dau jos burtica [oamenii spun sa ma ingras, dar nu inteleg cum sa ma ingras daca am burtica]. Stii. In rest ca tine. Sa nu mai am cosuri si sa nu mai pun la suflet tampeniile altora. Pupiiiiiic happy

| Against a răspuns:

As vrea sa nu am burta si sa am coloana dreapta. blushing... poate sa am parul mai lung. La comportament, as vrea sa am mai mult curaj sa spun lucrurilor pe nume si sa nu ma las intimidata si as vrea sa fiu indiferenta iar tongue

| BlueFeeling explică (pentru Against):

Si eu la fel happy Ne asemanaam! Pupiciiiii big grin

| xRainyDay a răspuns:

La comportament:
-mai curajoasă;
-mai ascultătoare;

La înfăţişare:
-coşurile; ( le urăsc )
-dinţii; (vreau să fie mai drepţi şi să scap de carii)

Şi în plus aş vrea să fiu foarte sănătoasă şi fericită. happy

Numai bine!

| CristalMine a răspuns:

Hmm..chiar ca ai pus multe intrebari..sa vedem : As vrea sa nu mai am burtica(urasc chestia aia) si sa nu mai am nasul asa mare.Iar la comportament sa nu mai fiu asa timida.