| MonkeyBoy a întrebat:

Daca am Windows 7 si placa video 256 Mb si nu imi merg unele jocuri care at trebui sa mearga credeti ca pe XP mi-ar merge?

Răspuns Câştigător
| SerafimHD a răspuns:

Depinde daca sunt compatibile jocurile cu windosul. Cele vechi din 2000 pana in 2010 merge toate pe Xp garantat restul pana in prezent merg foarte bine pe windows 7

| Dumitru_George-Adrian_1998 a răspuns (pentru SerafimHD):

Ce fax esti ma nici macar n-ai putut sa-ti propriul raspuns ce patetic esti!

5 răspunsuri:
| Dumitru_George-Adrian_1998 a răspuns:

Depinde daca sunt compatibile jocurile cu windosul. Cele vechi din 2000 pana in 2010 merge toate pe Xp garantat restul pana in prezent merg foarte bine pe windows 7. Eu am windows 7 si imi merg foarte multe jocuri tari (AC seria Cs-seria BF2, gta seria). Succes! Funda?

| MonkeyBoy explică (pentru Dumitru_George-Adrian_1998):

Dar ce placa ai tu? Daca sti niste jocuri 256 Mb Video pentru Win 7. Funda!

| MonkeyBoy explică (pentru Dumitru_George-Adrian_1998):

Nu vreau 256 MB VIDEO!